Akiniai Uvex Sportstyle 217 blue white

19.95

Neturime

Produkto kodas: GLAS255 Kategorija:

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 100 €

Pinigų grąžinimo garantija

Grąžinkite prekes per 14 dienų

Reikia pagalbos?

Mūsų specialistai visada padės

Visada saugus apsipirkimas

Patvirtintas SSL sertifikatu

Aprašymas

Yra poreikiai, standartai ir yra UVEX. Mes ne tik pateisiname poreikius, lūkesčius ir atitinkame standartus, mes juos viršijame!

UVEX Sporststyle 217 akiniai suteikia garantuotą apsaugą nuo pavojingų saulės spindulių, o minkštos kojelės ir noselės – komfortą.

200 Active serija
Apsauga: 100% UVA, UVB, UVC
Lęšiai: litemirror
Minkštos noselės
Minkštos kojelės
Filtro kategorija: S3
Lęšių medžiaga: polikarbonatas
Apšvietimo sąlygos: Ryšku

Technologija
100% UV apsauga – UVEX akiniuose esantys UltraVioletinių spindulių filtrai 100% apsaugo rainelę nuo pavojingų UV spindulių iki 400nm. Tai yra ir kompanijos pavadinimo esmė. UV-EX = UltraViolet EXcluded
Litemirror – Lęšiai suteikia papildomą apsaugą nuo infraraudonųjų spindulių.
Minkštos noselės ir kojelės – Akiniai tinka tuomet, kai nešiodami jų nejaučiate. Minkštos noselės ir kojelės suteikia maksimalų komfortą be jokio spaudimo jausmo.
Lęšiai be vaizdo iškraipymų – Vaizdo iškraipymai gali trukdyti, ypač važiuojant didesniu greičiu. Todėl UVEX naudoja aukščiausios klasės decentralizuotus lęšius, kurie suteikia aiškų vaizdą be jokių iškraipymų. Matykite vaizdą koks jis iš tikrųjų yra!
Saugumo testai – Visi UVEX akinių modeliai kruopščiai tikrinami laboratorijoje specialių testų metu. Tai garantuoja aukštą kokybę, funkcionalumą ir saugumą. Testų metu gaunami duomenys vėliau naudojami tobulinant akinius.
Atsparumas smūgiams – UVEX akiniai testuojami pagal EN ISO 12312-1:2013 standartą. Atliekamas testas: 6mm plieninis rutuliukas, sveriantis 0.86 g, išaunamas į lęšius 45 m/s greičiu (162 km/h). Tad akiniai, o tuo pačiu ir jūsų akys, yra apsaugoti nuo mechaninių pažeidimų.
Tvirti ir atsparūs įbrėžimams – Lęšiai pagaminti iš tvirto polikarbonato, kuris išlaiko tvirtumo savybes net iki minus 40 °C. Speciali danga apsaugo lęšius nuo pažeidimų – įbrėžimų, neprarandant optinių savybių pagal EN ISO 12312-1 standartą. Išskyrus lęšius su pilna veidrodine danga (mirror).

Papildoma informacija

Svoris 0.0300 kg
Gamintojas