Hibridiniai (Cross)

Rodoma 1–24 iš 89

Hibridiniai dviračiai – dažniausias ir ko gero geriausias pasirinkimas pradedantiesiems dviratininkams. Jo populiarumą lemia paprastumas, universalumas, bei prieinama kaina. Šie dviračiai yra plento ir kalnų dviračių hibridai (mišrūnai) todėl ir vadinami hibridiniais. Hibridai dviračiai pasižymi geru manevringumu, todėl su juo drąsiai jausitės važiuodami siaurais takeliais ar mieste kur daug kliūčių. Hibridiniai dviračiai beveik visada neturės tokių aksesuarų kaip pastatymo kojelė, purvasaugiai, bagažinė bei lempos,- visa tai nesunkiai galima sukomplektuoti, nes yra visi svarbiausi tvirtinimo taškai, todėl dviratį galite susitverti tokį kokio Jums reikia. Sėdėsena ant hibridinio dviračio yra optimali – pečiai šiek tiek pasvirę į priekį todėl dalis kūno svorio perduodama į rankas, sudaromas pakankamas kampas tarp nugaros ir kojų jėgos perdavimui į pedalus. Šis dviratis puikiai tiks tiek ramiam pasivažinėjimui tiek mėgėjiškam sportui. Tai yra pats universaliausias dviratis, ir su smulkiomis korekcijomis hibridinį dviratį galima pritaikyti daugumos dviratininkų poreikiams. Norintiems didesnio komforto rekomenduoju rinktis hibridinį dviratį su reguliuojamo aukščio vairo mechanizmu.

Sėdėjimo pozicija: Nestipriai palenkta nugara, dalis kūno svorio perduodama rankoms
Ratų dydis: dauguma dviračių 28 colių ratais
Pagrindiniai pliusai: sportiška, tačiau nevarginanti sėdėsena, dėl hibridinių dviraičų populiarumo – didesnė pasiūla, galima susikomplektuoti pagal asmeninius poreikius, puikiai rieda tiek dviračių takais tiek miško keliukais.
Pagrindiniai minusai: Didžiausia hibridinių dviračių pasiūla, – ekonominės ir vidutinės klasės, mažas pasirinkimas ieškantiems premium kokybės.