Dviratininko batai Northwave Extreme XCM 4 MTB XC black-48

207.99

Neturime

Produkto kodas: 80232002-BLK-48 Kategorija:

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 100 €

Pinigų grąžinimo garantija

Grąžinkite prekes per 14 dienų

Reikia pagalbos?

Mūsų specialistai visada padės

Visada saugus apsipirkimas

Patvirtintas SSL sertifikatu

Aprašymas

Nesustokite, padidinkit greitį iki kito tikslo. Su Extreme XCM 4 jį pasieksite efektyviau. Kalnų dviračių maratoną sudaro pakilimai, nusileidimai ir techniški važiavimai, būtent tam ir buvo sukurtas Extreme XCM 4. Dvigubas X-Dial SLW3 sukamasis užsegimas užtikrina lengvumą, gaivumą ir ypatingą komfortą. Dėl pažangios dviejų zonų užsegimo sistemos galima milimetro tikslumu reguliuoti spaudimą tarp pakulnės viršaus ir piršto, kad batai dar geriau priglustų. TPU įdėklai strateginėse vietose užtikrina didžiausią sukibimą ir išskirtinį atsparumą dilimui, o karboninis XC-12 padas su visiškai karboniniu įdėklu pedalų srityje, kurio standumo indeksas 12,0, užtikrina visišką galios perdavimą pedalams. Perforuotas batviršis užtikrina optimalią ventiliaciją ir per tinklinį įdėklą perteklinę šilumą nuveda į išorę.

Anglies pluošto XC 12 padas su visiškai karboniniu įdėklu pedalų srityje ir 12,0 standumo indeksu
TPU įdėklai strateginėse vietose užtikrina didelį sukibimą ir išskirtinį atsparumą dilimui
Labai atsparūs dilimui guminiai sutvirtinimai užtikrina 360° apsaugą išilgai visos viršutinės dalies Integruota kulno sistema, kurioje yra kryptinio pluošto, apsaugo nuo bet kokio slydimo
Performance Regular kulno padas suteikia didesnę atramą ir stabilumą
Pertvarkyta perdanga, kad geriau priglustų prie pedalų ir būtų geriau valdoma
Kulno konstrukcija be siūlių užtikrina komfortą ir antros odos efektą
Perforuotas viršutinės dalies paviršius užtikrina optimalią ventiliaciją
Michelin padas

X-DIAL SLW3 BATŲ VARSTYMO SISTEMA: Diferencijuojamas spaudimas tarp pakulnės viršaus ir pirštų, kad būtų galima dar geriau prisitaikyti. Vienintelė užsegimo sistema, kuri užtikrina laipsnišką ir visišką atsegimą tik vienu spustelėjimu. Ji leidžia paskirstyti spaudimą visame paviršiuje, pašalina karštus taškus ir užtikrina pirštinės prigludimą. Itin greitas: batą galite užsitempti arba atlaisvinti akimirksniu. Patraukite, kad atlaisvintumėte: patraukite mygtuką, kad akimirksniu visiškai atlaisvintumėte batą.
XFRAME 2 KONSTRUKCIJA: Batviršis puikiai prisitaiko prie bet kurios pėdos formos, kad puikiai priglustų ir nesusidarytų spaudimo taškų, kad ir kokios būtų sąlygos: pritaikytas užsegimas sąveikauja su padu, kad energija būtų maksimaliai perduodama pedalams.

Svoris: 360 g

BATŲ DYDŽIŲ LENTELĖ: https://bit.ly/3uGmAll

Papildoma informacija

Svoris 0.6800 kg
Gamintojas

Dydis

48