Šalmas Uvex Race 7 black red-56-61CM

74.11

Neturime

Produkto kodas: HELM1417 Kategorija:

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 100 €

Pinigų grąžinimo garantija

Grąžinkite prekes per 14 dienų

Reikia pagalbos?

Mūsų specialistai visada padės

Visada saugus apsipirkimas

Patvirtintas SSL sertifikatu

Aprašymas

Yra poreikiai, standartai ir yra UVEX. Mes ne tik pateisiname poreikius, lūkesčius ir atitinkame standartus, mes juos viršijame!

Race serija
Pagaminta Vokietijoje
DYDžIAI: 51-55 CM arba 56-61 cm
24 ventiliacijos skylės
Svoris: nuo 240 g
Double Inmould
2k IAS šalmo dydžio reguliavimo sistema, half ring
Perfect fit: optimaliausia šalmo padėtis pagal galvos apimtį ir formą
Monomatic lengvo užsegimo sistema
FAS dirželiai
Vent nuimamas paminkštinimas

TECHNOLOGIJOS
DVIGUBAI IšLIETA šALMO KONSTRUKCIJA – Apsauginė EPS medžiaga įlieta tiesiogiai į polikarbonato kiautą ir iš apačios uždengta papildomu polikarbonato kiautu. Tokia technologija leidžia sukurti lengvą, tačiau itin tvirtą šalmą. Polikarbonato kiautas iš apačios suteikia papildomą apsaugą. EPS yra speciali medžiaga su mikroskopinio dydžio oro burbuliukais – efektyviai sugeria smūgio energiją, patiriamą nukritus.
VENT PAMINKŠTINIMAS – Vidinė šalmo dalis įtakoja komfortą. Vent paminkštinimas pagamintas iš aukštos kokybės drėgmę išgarinančios medžiagos su specialiais ventiliacijos kanalais. Paminkštinimai patogūs, neerzina odos, greitai išdžiūsta, o juos nuėmus galima skalbti.
MONOMATIC LENGVO UŽSEGIMO SISTEMA – Anatominis sagties dizainas leidžia lengvai atsegti ir užsegti šalmą viena ranka! Dirželio ilgis nustatomas palaipsniui. Yra smakro paminkštinimas, kuris suteikia papildomą komfortą.
FAS (Fast Adapting System) – dirželių reguliavimo sistema, su kuria lengvai pritaikysite dirželių poziciją pagal Jūsų galvos formą. Dirželiai reguliuojasi keliose vietose.
2k IAS – jei atitinka galvos apimtis, tai dar nereiškia, kad šalmas užtikrins maksimalų saugumą ir komfortą. Inovatyvi šalmo dydžio reguliavimo sistema leidžia lengvai sureguliuoti šalmo padėtį pagal individualią galvos formą. Galite reguliuoti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Be to, šioje sistemoje esantis ratukas yra ergonominis ir su minkštais komponentais – itin patogu reguliuoti.

Prieš pirkdami išmatuokite galvos apimtį, pagal kurią reikėtų rinktis tinkamo dydžio šalmą. Rekomenduojama matuoti virvute ~1.5 cm virš ausų.

Dėvimas UVEX šalmas užtikrina Jūsų saugumą. Kiekvienas šalmas kruopščiai išbandomas laboratorijoje, tad UVEX garantuoja aukščiausią kokybę ir funkcionalumą. Atitinka standartus: EN 1078

Papildoma informacija

Svoris 0.26 kg
Gamintojas

ID

40264

MainID

Barcode

Warehouse

Dydis

56cm, 57cm, 58cm, 59cm, 60cm, 61cm

Tiekėjas

Jwtrade

Šalmo dydis

L (56-61cm)

Šalmo dydis (cm)

57-62