Šalmas Uvex Unbound MIPS all black-58-62CM

89.95

Neturime

Produkto kodas: HELM1441 Kategorija:

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 100 €

Pinigų grąžinimo garantija

Grąžinkite prekes per 14 dienų

Reikia pagalbos?

Mūsų specialistai visada padės

Visada saugus apsipirkimas

Patvirtintas SSL sertifikatu

Aprašymas

Yra poreikiai, standartai ir yra UVEX. Mes ne tik pateisiname poreikius, lūkesčius ir atitinkame standartus, mes juos viršijame!

MTB serija
MIPS technologija
23 ventiliacijos skylės
Svoris: nuo 320 g
Inmould šalmo išliejimo technologija – išorinis polikarbonato sluoksnis, vidinis EPS sluoksnis
IAS dydžio reguliavimo sistema
Perfect fit: optimaliausia šalmo padėtis pagal galvos apimtį ir formą
Monomatic lengvo užsegimo sistema
FAS dirželiai
Tinklelis nuo vabzdžių
Reguliuojamas skydelis

TECHNOLOGIJOS
MIPS ?- šalme integruota apsauga nuo rotacinių jėgų, kritimo atveju. Statistiškai ? didesnė dalis smegenų sužalojimų patiriama būtent krentant kampu, o ne vertikaliai. Tuomet atsiranda sukamosios jėgos, kurios persiduoda į galvos vidų, į smegenis, dėl ko jos yra sukrečiamos. Specialus MIPS sluoksnis tarp šalmo paminkštinimo ir EPS leidžia judėti galvai šalmo viduje iki 15mm visomis kryptimis. Daugiau apie MIPS technologiją su vaizdiniais pavyzdžiais rasite čia: https://mipsprotection.com/
VIENGUBAI IŠLIETA KONSTRUKCIJA – Apsauginė EPS medžiaga įlieta tiesiogiai į polikarbonato kiautą. Tokia technologija leidžia sukurti lengvą, tačiau itin tvirtą šalmą. Puikus vidinio EPS ir išorinio polikarbonato sluoksnio derinys. EPS yra speciali medžiaga su mikroskopinio dydžio oro burbuliukais – efektyviai sugeria smūgio energiją, patiriamą nukritus.
MONOMATIC LENGVO UŽSEGIMO SISTEMA – Anatominis sagties dizainas leidžia lengvai atsegti ir užsegti šalmą viena ranka! Dirželio ilgis nustatomas palaipsniui. Yra smakro paminkštinimas, kuris suteikia papildomą komfortą.
FAS (Fast Adapting System) – dirželių reguliavimo sistema, su kuria lengvai pritaikysite dirželių poziciją pagal Jūsų galvos formą. Dirželiai reguliuojasi keliose vietose.
IAS ? Su šia technologija UVEX šalmo dydis lengvai ir tiksliai reguliuojamas viena ranka, sukant šalmo gale esantį ratuką. Nustatykite patogiausią šalmo padėtį pagal galvos apimtį.

Prieš pirkdami išmatuokite galvos apimtį, pagal kurią reikėtų rinktis tinkamo dydžio šalmą. Rekomenduojama matuoti virvute ~1.5 cm virš ausų.

Dėvimas UVEX šalmas užtikrina Jūsų saugumą. Kiekvienas šalmas kruopščiai išbandomas laboratorijoje, tad UVEX garantuoja aukščiausią kokybę ir funkcionalumą. Atitinka standartus: EN 1078 / TÜV GS / CE

Papildoma informacija

Svoris 0.36 kg
Gamintojas

Dydis

58-62CM

Šalmo dydis

L (58-62cm)

Šalmo dydis (cm)

57-62